مشارکت مالی

بانی فرهنگی شوید

هر چقدر لازم باشد و بتوانیم، برای فعالیت فرهنگی وقت می گذاریم. در مورد هزینه های این فعالیت ها (مثل تکثیر جزوات، خرید کتاب و ارسال پستی آنها، بسته های فرهنگی، هدیه های فرهنگی برای کودکان) هر میزان که خودمان نیت کرده باشیم تامین می کنیم اما در بیشتر موارد بنا بر این داریم که هزینه های ریالی را بر دوش بانیان محترم فرهنگی قرار دهیم تا بدون توجه به محدویت های مالی طراحی فرهنگی کنیم. مثلا وقتی می خواهیم وسیله ای برای جلسه فرهنگی بگیریم، به توان مالی خود نگاه نمی کنیم بلکه طرح خود را آماده کرده و به عزیزی که از قبل اعلام آمادگی کرده خبر می دهیم. او هر میزان از هزینه های آن را که بخواهد می تواند به عهده گیرد.

با توجه به اینکه فعالیت های ما در حال حاضر بسیار تدریجی و نم نم انجام می شود، هزینه های جاری بسیار کم است اما به خاطر ارائه متن های مکتوب در جلسات، تبلیغ های چهره به چهره و …، به طور مستمر وجود دارد.

از شریف ترین هزینه ها و نیت ها، هزینه های و نیت های فرهنگی است. عزیزانی که نیت هزینه کردن در این موارد را دارند می توانند با اعلام آمادگی، هر بار هزینه ای به صورت بدهی بر دوش ما باقی مانده بود و یا طرحی فرهنگی در پیش داشتیم، به آن فعالیت دینی یا فرهنگی یاری رسانند. تلاش می کنیم حتما آنان را در جریان ریز استفاده از مبلغ قرار داده و حتی الامکان فاکتور آن را نیز به حضورشان تقدیم کنیم.

هماهنگی در صورت تمایل:
۰۹۱۹۹۷۱۰۰۹۶
h.hajikazem@gmail.com

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.